Cennik

Karnet Strefa BASIC

 100 zł / mc uprawnia do uczęszczania na zajęcia jeden raz w tygodniu w czasie jednego miesiąca kalendarzowego w ramach stałej rezerwacji. W każdym miesiącu klient posiada do wykorzystania 5 wejść.

 Karnet Strefa MEDIUM

 170 zł / mc uprawnia do uczęszczania na zajęcia 2 razy w tygodniu w czasie jednego miesiąca kalendarzowego w ramach stałej rezerwacji. W każdym miesiącu klient posiada do wykorzystania 10 wejść.

 Karnet Strefa OPEN

 210 zł / mc uprawnia do nieograniczonej liczby wejść na zajęcia grupowe po uprzedniej rezerwacji miejsca w czasie jednego miesiąca kalendarzowego. W każdym miesiącu klient posiada nieograniczoną ilość wejść na zajęcia.

 Karnet Family

 400 zł / mc uprawnia do nieograniczonej liczby wejść na zajęcia grupowe dla małżeństwa i ich dzieci po uprzedniej rezerwacji miejsca w czasie jednego miesiąca kalendarzowego. W każdym miesiącu klienci posiadają nieograniczoną ilość wejść na zajęcia.

Karnet Strefa SENIOR

 50 zł / mc uprawnia do uczęszczania na zajęcia Strefa Seniora jeden raz w tygodniu w czasie jednego miesiąca kalendarzowego w ramach stałej rezerwacji.

100 zł / mc uprawnia do uczęszczania na zajęcia Strefa Seniora dwa razy w tygodniu w czasie jednego miesiąca kalendarzowego w ramach stałej rezerwacji.

 Karnet Strefa JUNIOR

 50 zł / mc uprawnia do uczęszczania na zajęcia Strefa Fit Kids oraz Strefa Młodzieży jeden raz w tygodniu w czasie jednego miesiąca kalendarzowego w ramach stałej rezerwacji.

100 zł / mc uprawnia do uczęszczania na zajęcia Strefa Fit Kids oraz Strefa Młodzieży dwa razy w tygodniu w czasie jednego miesiąca kalendarzowego w ramach stałej rezerwacji.

 

 

Klub honoruje karty Benefit MultiSport, które upoważniają do wejścia na dowolne zajęcia grupowe.

animacja_02-880x460